Duben 2009
Teen Vogue May 2009 : miley Cirus by Marshall Heyman

28. dubna 2009 v 19:15 Miley Cyrus
Šestnáctiletá herečka a zpěvačka Miley Cyrus se rozhodla že se nebude chtít vdávat!!!
Katy - životopis

28. dubna 2009 v 16:20 Katy Perry
Povolání: Zpěvačka
Věk: 24
Datum narození: 25. 10. 1984
Místo narození: Santa Barbara, Kalifornie, USA
Znamení: Štír
Katy PerryKaty - tapety

28. dubna 2009 v 16:18 Katy Perry
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/19/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 49, formatId: 44, url: new String(window.location.href), cborder: '00cc84', cbackground: 'ff337b', ctitle: 'c3c3c3', ctext: 'ffffff', curl: 'c3c3c3', simg: 1 }); //]]>

Alyson - životopis

28. dubna 2009 v 16:16 Alyson Stoner

Životopis

Alyson Stoner se narodila 11. 8. v roce 1993.
Trénovala v tanečních studiích O'Connell (Holland, Ohio) a v modelingovém studiu Margaret O'Brien. Chodila do školy Maueme Valley Country Day School, velmi elitní a privátní školy.
Hrát začala v roce 1999, když přišla do "International Modeling and Talent Association." Následně získala několik cen za herectví, modeling a tanec (včetně čestného uznání pro nejlepší modelku roku na konferenci IMTA).

V roce 2002 se stala hostem v show Mike's Super Short Show na kanálu Disney.

Po tanečním výcviku v Los Angels se Alyson objevila ve videoklipech "Work it" a "Gossip Folks" zpěvačky Missy Elliott. Také v Eminemově videoklipu "Just lose it" a v méně známém videoklipu "No tengo dinero" zpěvačky Kumbii King. V letech 2003 - 2006 tancovala s taneční skupinou zvanou "JammXKids". Na začátku roku 2006 skupinu opustila, ale pokračovala dál v různých pracích. Byla také jednou z tanečnic ve speciálním vydání DVD "Příběh žraloka. "Alyson učí hip-hop v tanečním komplexu. Je zde nejmladší učitelkou.

V roce 2003 a 2005 se objevila jako Sarah, jedno z dvanácti Bakerových dětí v úspěšných komediích "Dvanáct do tuctu" a "Dvanáct do tuctu 2". Vystupovala také v několika televizních show - The Suite Life of Zack and Cody, That's So Raven a Drahe and Josh.

V roce 2005 Alyson nahrála cover verzi písničky "Baby It's You" od JoJo.

V roce 2006 měla malou roli ve filmu Let's Dance. Hrála zde mladší sestru Channinga Tatuma. Stoner začínala ve filmu "Alice Upside Down." V současné době propůjčuje hlas Isabelle v novém animovaném seriálu "Phineas and Ferb" na kanálu Disney.

Alyson je taneční editorkou magazínu "Kewl Magazine." S dobrými přáteli a hvězdou Miley Cyrus hostila světovou konferenci fanoušků Amazon.com. Stoner vystupovala spolu s Jonas Brothers ve filmu Camp Rock. Její další film bude "Ghosttown"
V současné době pracuje na "top-secret." Alyson popisuje projekt jako smíšené taneční video - slučuje mnoho stylů zábavy do jednoho balíčku.
V létě roku 2008 se objevila ve hře kanálu Disney jako členka týmu "Blue Lighting" spolu s Kiely Williams, Demi Lovato, Shin Koyamada, Roshon Fegan, Cole Sprouse a s několika zahraničními hvězdami kanálu Disney. Stoner se také objevila v jakési video hře "Wii Fitt". Ve hře je několik cvičení pro udržení váhy.

Alyson začala jako Alice McKinley ve filmu "Alice Upside Down" založeném volně na řadách Alice, především "The Agony of Alice." Byla to její první herecká role, kdy se poprvé musela objevit ve všech scénách filmu. Také nahrála dvě písně na soundtrack. (Lost and Found, Free spirit).

31. 10. 2008 se objevila ve videu na YouTube (přepracovaný thriller) s přítelem Adamem Sevanim.

Dotazník:
Přezdívka: Allie
Sourozenci: 2 starší sestry,Correy a Jaimee
Výška: 152cm
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: Hnědá
Zájmy: basketball,tancování(tancuje v taneční skupině JammXKids)

Zajímavosti:
-tancovala v klipu Missy Elliot a Eminema
- ve volném čase skládá písničky
- je dobrá kámoška s Dylanem a Colem Sprouse
- dřív dělala balet a jazz dancing
- byla modelkou
- jejím velkým vzorem je Hilary DuffDemi - životopis

28. dubna 2009 v 16:12 Demi Lovato

Životopis

Demi Lovato se narodila 20.8. 1992 v Dallasu. Její skutečné jméno je Demetria Devonne Lovato.
Má dvě sestry, Dallas (20) a Madison (6). Tato americká herečka se poprvé objevila v televizi v seriálu "Barney a Friends" kde si zahrálu postavu Angely. Zde e také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez.

Je také dobrá pianistka, kytaristka a skladatelka. Další seriál ve kterém účinkovala v roce 2006 je seriál Prison Break. Tady si zahrála 14ti letou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. Nejvíce jí asi proslavil film Camp Rock, kde si zahrála hlavní postavu Mitchie Torres se skupinou Jonas Brothers. Tento film od legendárního Walta Disneye sklidil v Americe takový úspěch jako HSM nebo Hannah Montana.

23. září vyšlo její první album Don´t Forget na kterém se podíleli i Jonas Brothers. První pilotní singl má název Get Back.demi - další fotky

28. dubna 2009 v 16:11 Demi Lovato

www.osobnosti.cz

Demi - fotky

28. dubna 2009 v 16:11 Demi Lovato